Zastosowanie termoliftingu w medycynie estetycznej i kosmetologii na przykładzie urządzenia Zaffiro.

Termolifting w medycynie estetycznej i kosmetologii
25 kwietnia 2018
Praktycznie zastosowanie termoliftingu w kosmetologii na przykładzie technologii Zaffiro.
18 maja 2018

"Zastosowanie termoliftingu w medycynie estetycznej i kosmetologii na przykładzie urządzenia Zaffiro"

25 kwietnia w godzinach 16:00 - 20:00
Ul. Domaniewska 37; Warszawa

Już 25 kwietnia odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu ITP Academy, które poprowadzi dr Piotr Sznelewski. Nasz ekspert przedstawi zastosowanie termoliftingu w medycynie estetyczniej oraz kosmetologii. 

Szkolenie odbędzie się na przykładzie nowoczesnego urządzenia do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała - Zaffiro. Za tą wdzięczną nazwą kryją się innowacyjne rozwiązania i najnowsza technologia. Prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu.


Zapraszamy wszystkich lekarzy oraz kosmetologów - dawka ogromnej wiedzy, profesjonalizm, wymiana doświadczeń oraz konsultacje ze specjalistami. 

Co? – szkolenie "Zastosowanie termoliftingu w medycynie estetycznej i kosmetologii na przykładzie urządzenia Zaffiro"

Gdzie? - Siedziba ITP S.A. budynek Zepter, ul Domaniewska 37, Warszawa

Kiedy? – środa 25 kwietnia 2018 r.

Szkolenie zakończy się wręczeniem certyfikatów.



Udział wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu się na adres e-mail: itpacademy@itpsa.pl - liczba miejsc ograniczona.


Zaffiro to nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Za tą wdzięczną nazwą kryją się innowacyjne rozwiązania i najnowsza technologia. Prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu.

Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR, w sposób skuteczny możliwe jest zatrzymanie procesu starzenia oraz usuwanie niedoskonałości skóry. Urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i ścisłej współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym - Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti-Aging A.M.I.A. w Rzymie.
Dr Piotr Sznelewski (Polska)

Pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL.
Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, fale radiowe), głównie lasery w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii małoinwazyjnej. Pomysłodawca i uczestnik programów stworzenia polskich laserów medycznych w paśmie 1,5μm i 1,94μm współfinansowanych w ramach grantów UE Innowacyjna Gospodarka oraz NCBiR.
Prowadzi szkolenia w zakresie laseroterapii, wykłada na UJ, WUM oraz w PSME PTL.