Zastosowanie laserów pico i nanosekundowych w dermatologii i medycynie estetycznej.

LASER MONALISA TOUCH – 15 czerwca 2018
15 czerwca 2018
Sukces fali uderzeniowej w medycynie estetycznej
21 listopada 2018

„Zastosowanie laserów pico i nano-sekundowych w dermatologii i medycynie estetycznej.”

20 czerwca w godzinach 16:00 - 20:00
Ul. Domaniewska 37; Warszawa

Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy na szkolenie z cyklu ITP Academy, które odbędzie się już w środę 20 czerwca. Teoria połączona z praktyką przedstawiona przez naszego eksperta – dr n med. Piotra Sznelewskiego. Opowie on o laserach pico i nano-sekundowych wykorzystywanych w medycynie estetycznej oraz dermatologii. 

Jeśli zaczynasz swoja przygodę z medycyną estetyczną, pragniesz zdobyć wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, wymienić się doświadczeniami lub skonsultować ze specjalistami – zapraszamy serdecznie! 

Co? – szkolenie „Zastosowanie laserów pico i nanosekundowych w dermatologii i medycynie estetycznej.”

Gdzie? - Siedziba ITP S.A. budynek Zepter, ul Domaniewska 37, Warszawa

Kiedy? – środa 20 czerwca 2018 r.

Udział wyłącznie dla lekarzy po wcześniejszym zgłoszeniu na adres e-mail: itpacademy@itpsa.pl


Pikosekundowy laser wyposażony w neodymowo-yagowe (Nd:YAG) źródło światła laserowego o podwójnej długości fali: 1064 nm i 532 nm. Zastosowanie wyjątkowej technologii Quanta Pico-Boost umożliwia pracę w trybie pikosekundowym, w którym generowane jest aż 800 mJ energii i 1,8 GW mocy. Laser pracuje również w trybie Q-Switch i Photo-thermal.

Dr Piotr Sznelewski (Polska)

Pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL.
Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, fale radiowe), głównie lasery w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii małoinwazyjnej. Pomysłodawca i uczestnik programów stworzenia polskich laserów medycznych w paśmie 1,5μm i 1,94μm współfinansowanych w ramach grantów UE Innowacyjna Gospodarka oraz NCBiR.
Prowadzi szkolenia w zakresie laseroterapii, wykłada na UJ, WUM oraz w PSME PTL.