WEBINARIA26 marca 2020

ENDERMOLOGIA + STORZ SUKCES TECHNOLOGII ŁĄCZONYCH NA CIAŁO

WEBINARIUM
W czym tkwi sukces w modelowaniu pięknej i zdrowo wyglądającej sylwetki? Jak przeprowadzać zabiegi by Klienci opuszczali gabinet ze spektakularnymi efektami? Zapraszamy na spotkanie z naszymi specjalistami, podczas którego przedstawiamy skuteczną formułę łączoną, która wykorzystuje technologię endermologie® oraz falę akustyczną.
TERMIN: Wtorek, 7 kwietnia, godz. 11.30
REJESTRACJA
20 marca 2020

SKUTECZNE TERAPIE LASEROWE W DERMATOLOGII I MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

WEBINARIUM
Zapraszamy lekarzy i kosmetologów na spotkanie z naszym ekspertem dr Bartoszem Pawlikowskim, który przybliży tematykę laseroterapii oraz przedstawi studium przypadków leczenia przebarwień, blizn, trądziku oraz zmian naczyniowych z wykorzystaniem platformy HARMONY XL PRO.
TERMIN: Czwartek, 9 kwietnia, godz. 11.30
REJESTRACJA
14 marca 2020

ACCENT PRIME, COOLTECH, ONDA – 3 RÓŻNE TECHNOLOGIE, 1 WSKAZANIE – CIAŁO

WEBINARIUM
Każde z tych urządzeń jest bardzo dobrze znana na rynku beauty – dlaczego? Ponieważ wykorzystuje nowoczesne technologie w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem. Zapraszamy na webinarium, które przybliży Wam działanie tych skutecznych urządzeń oraz podpowie jak efektywnie łączyć terapie dla uzyskania maksymalnych efektów zabiegowych.
TERMIN: Wtorek, 14 kwietnia, godz. 11:30
REJESTRACJA
10 marca 2020

Od czego zacząć przygodę z technologiami laserowymi?

WEBINARIUM
Zapraszamy lekarzy i kosmetologów na spotkanie z naszym ekspertem, który od lat z powodzeniem pracuje z zaawansowanymi technologiami laserowymi. Przybliży nam tajniki laseroterapii oraz technologii łączonych. Odpowie na pytania od czego zacząć przygodę z technologiami laserowymi? Jakie lasery wykorzystać w przypadku zaawansowanych procedur łączonych?
Do zobaczenia!
TERMIN: Czwartek, 16 kwietnia, godz. 11.30
REJESTRACJA

ARCHIWUM26 marca 2020

NATURALNIE W GABINECIE

WEBINARIUM
Czy naturalność jest w cenie? Zapraszamy na spotkanie, podczas którego opowiemy o dwóch markach w naszej ofercie w zakresie fitokosmetyków oraz naturalnej suplementacji. Markach i produktach, które mogą wzbogacić Twoją ofertę gabinetową i być bardzo atrakcyjną alternatywą sprzedażową w Twojej placówce.
TERMIN: Wtorek, 31 marca, godz. 11:30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
26 marca 2020

WSTĘP DO LASEROTERAPII

WEBINARIUM
Jaka jest geneza laseroterapii? Jakie są typy laserów i jakie znaczenie ma długość fali, gęstość energii i powinowactwo? Czy zabiegi laserowe możemy łączyć? Jak zapewnić pacjentom bezpieczeństwo przy jednoczesnym maksymalnym poziomie efektów zabiegowych? O tym wszystkim opowie nasz ekspert dr Bartosz Pawlikowski.
TERMIN: Czwartek, 2 kwietnia, godz. 11.30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
20 marca 2020

#JESTEŚMYDLACIEBIE

WEBINARIUM
Zapraszamy na pierwsze zapoznawcze spotkanie, podczas którego przedstawimy plany naszych działań na najbliższe tygodnie. Przedstawimy tematykę naszych webinarów oraz ekspertów, z którymi będziemy współpracować. Opowiemy również jak możecie efektywnie wykorzystać ten czas. 
TERMIN: Środa, 25 marca, godz. 10.00
PROWADZĄCY:
Barbara Dąbrowska-Gur – Sales Manager
Paweł Nitka – Head of Training
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA