WEBINARIA
ARCHIWUM22 kwietnia 2020

FITOMAKE-UP Z MARKĄ VAGHEGGI

WEBINARIUM
Jeśli już poznaliście z Nami markę Vagheggi i pokochaliście jej doskonałe produkty do pielęgnacji twarzy i ciała to koniecznie musicie sprawdzić właśnie ten webinar! – FITOMAKE-UP VAGHEGGI, bo to właśnie na ten temat porozmawiamy, sprawdzi się przy każdym typie cery i na każdą okazję. Magdalena Karamon oraz Sara Piasecka – specjaliści medyczni ITP S.A. przedstawią Wam szeroka gamę produktów make-up, którą pokochały kobiety na całym świecie.
Do zobaczenia!
TERMIN: Środa, 27 maja, godz. 11.30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
21 kwietnia 2020

JAK DBAĆ O URZĄDZENIA I ZMINIMALIZOWAĆ KOSZTY SERWISOWE W GABINECIE I KLINICE?

WEBINARIUM
Przygotuj Twój gabinet na intensywny sezon i zadbaj o urządzenia, które na co dzień są w użytku. Podczas tego webinaru nasz inżynier serwisu - Michał Warchoł opowie o ważnych aspektach serwisowania poszczególnych urządzeń, na co zwrócić uwagę? Które przeglądy możemy przeprowadzić samemu lub z pomocą telefoniczną? A także co należy zrobić w przypadku większych usterek. Serdecznie zapraszamy!
Do zobaczenia!
TERMIN: Czwartek, 21 maja, godz. 9.30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
20 kwietnia 2020

MODELOWANIE I ANTI-AGING SKÓRY CIAŁA Z WYKORZYSTANIEM FITOKOSMETYKÓW VAGHEGGI

WEBINARIUM
O tym jak ważna jest pielęgnacja skóry twarzy nie musimy przypominać, jednak warto pamiętać o całym ciele. Regularne stosowanie odpowiednio dobranych kosmetyków opóźnią proces starzenia się skóry oraz nadadzą jej sprężystości, delikatności i odżywienia. O tym jak łączyć kosmetyki, by przygotować ciało do innych zabiegów medycyny estetycznej?, jak uzyskać rewelacyjne rezultaty w gabinecie, a także jakie produkty polecać do dalszej pielęgnacji domowej? - przedstawią specjaliści medyczni ITP S.A. – Agata Chrostowska oraz Justyna Sucholas.
Do zobaczenia!
TERMIN: Środa, 20 maj, godz. 11.30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
19 kwietnia 2020

NOWE TRENDY W KOSMETOLOGII – KOSMETYKI UNISEX, PRODUKTY WEGAŃSKIE ORAZ NA BAZIE BOGATYCH WYCIĄGÓW ROŚLINNYCH

WEBINARIUM
Obecnie kosmetyki pielęgnacyjne są w powszechnym użytku nie tylko kobiet, ale również i mężczyzn, a gdyby tak spróbować kosmetyków unisex? Ich wielofunkcyjne zastosowanie oraz formuła na bazie bogatych wyciągów roślinnych sprawia, że skutecznie dostosowują się i działają na różne problemy skórne zarówno u kobiet jak i mężczyzn. O fantastycznych właściwościach kosmetyków wegańskich i nie tylko opowiedzą specjaliści medyczni ITP S.A. – Monika Popławska oraz Paulina Gugała.
Do zobaczenia!
TERMIN: Piątek, 15 maj, godz. 11.30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
18 kwietnia 2020

SZYBKIE I SKUTECZNE LECZENIE TKANKI ŁĄCZNEJ Z LPG endermologie®

WEBINARIUM
LPG endermologie® jest niezwykle skuteczną technologią modelującą i ujędrniającą ciało oraz twarz, lecz nie jest to jedyne wskazanie. Endermologie® pierwotnie powstało, by służyć lekarzom i fizjoterapeutom do wspomagania ich pracy z pacjentami, ponieważ technologia doskonale sprawdza się w reumatologii, traumatologii, ortopedii oraz przy redukcji blizn. Nasi eksperci - fizjoterapeuta Maciej Waś oraz specjaliści medyczni ITP S.A. Agata Chrostowska i Dorota Grzegrzółka, przybliżą Wam ten medyczny aspekt działania endermologie® oraz pokażą jakie efekty można uzyskać.
Do zobaczenia!
TERMIN: Czwartek, 14 maja, godz. 11.30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
17 kwietnia 2020

UTRATA JĘDRNOŚCI SKÓRY, ZMARSZCZKI, PIERWSZE OZNAKI STARZENIA – TERAPIE ANTI-AGING W PIELĘGNACJI DOMOWEJ I GABINETOWEJ NA PRZYKŁADZIE

WEBINARIUM
Z biegiem czasu na naszej skórze widać pierwsze oznaki starzenia się. Utrata jędrności, zmarszczki, tzw. „kurze łapki” oraz widoczne zmiany w okolicach szyi i dekoltu - wiele Klientów przychodzi do gabinetów właśnie z takimi problemami. Jaką terapię polecić? Oraz jak skutecznie zadbać o skórę już w gabinecie i kontynuować pielęgnację w domu podczas codziennego rytuału. Zapraszamy na webinar, który poprowadzą specjaliści medyczni ITP S.A. – Magdalena Karamon oraz Paulina Gugała.
Do zobaczenia!
TERMIN: Środa, 13 maj, godz. 11.30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
16 kwietnia 2020

ŚWIATŁO LED W DERMATOLOGII I MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ NIEZBĘDNYM UZUPEŁNIENIEM TERAPII

WEBINARIUM
Blizny, trądzik, rozstępy, stany zapalne, łysienie oraz odmładzanie, ale także niektóre problemy ginekologiczne. O terapeutycznym działaniu światła ledowego opowiedzą nasi eksperci: dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic oraz dr Bartosz Pawlikowski.
Do zobaczenia!
TERMIN: Wtorek, 12 maja, godz. 11.30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
15 kwietnia 2020

PIELĘGNACJA SKÓR PROBLEMATYCZNYCH – SPOSOBY NA TRĄDZIK, PRZEBARWIENIA ORAZ UTRATĘ BLASKU

WEBINARIUM
Wiele osób zmaga się z problemami skórnymi, które mogą powodować utratę pewności siebie – trądzik, przebarwienia, czy też utrata blasku i naturalnego kolorytu skóry. Jaką pielęgnacje w takich przypadkach polecać naszym Klientom? O czym należy pamiętać przy doborze kuracji zarówno w gabinecie jak i w domu? – na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą nasi specjaliści medyczni - Monika Popławska oraz Paulina Gugała.
Do zobaczenia!
TERMIN: Piątek, 8 maja, godz. 11:30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
14 kwietnia 2020

ZNACZENIE DIETY I SUPLEMENTACJI W KOSMETOLOGII I MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ

WEBINARIUM
Styl życia, miejsce zamieszkania, pora roku, nasza dieta, schorzenia czy ogólna kondycja organizmu często skłaniają nas do sięgania po suplementację, która stała się dziś najpopularniejszą formą codziennego wspomagania naszych komórek. Jak stosować suplementację? O czym warto pamiętać, a także na co uważać? opowiedzą nasi eksperci – Dr Anna Płatkowska-Szczerek oraz dr Wanda Baltaza.
Do zobaczenia!
TERMIN: Czwartek, 7 maja, godz. 11.30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA
13 kwietnia 2020

WOLNE RODNIKI, PROMIENIOWANIE UV, ŚWIATŁO NIEBIESKIE – JAK MOŻEMY WSPOMÓC NASZĄ SKÓRĘ ODPOWIEDNIĄ PIELĘGNACJĄ?

WEBINARIUM
Nasza skóra jest ciągle narażona na działanie czynników zewnętrznych – wolne rodniki, światło niebieski czy też promienie UV – to tylko niektóre z nich. Jak dbać o skórę? Chronić i pielęgnować zarówno w gabinecie jak i domowym zaciszu opowiedzą specjaliści medycznie ITP S.A. – Agata Chrostowska i Magdalena Karamon.
Do zobaczenia!
TERMIN: Środa, 6 maj, godz. 11:30
REJESTRACJA ZAKOŃCZONA