20190524[LPG]_szkolenie_slajder na stronę www

Warszawa - 6 CZERWCA (czwartek) 2019

ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.

godz. 14:00 - 17:30


✔Jeśli jesteś właścicielem lub managerem w klinice medycyny estetycznej lub gabinecie kosmetologicznym...
✔Jeśli chcesz dowiedzieć się dlaczego najnowszy patent marki LPG może stać się kluczem do Twojego sukcesu...
✔Jeśli chcesz wzbogacić swoje menu zabiegowe o urządzenie, które od 30 lat odnosi sukcesy w zakresie modelowania i wyszczuplania ciała
✔ Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad włączeniem do swojego menu zabiegowego urządzeń do endermologie®, ale potrzebujesz konkretnych informacji co stoi za sukcesem marki LPG ....
...to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!Dzięki opatentowanej przez LPG® Systems technologii stymulacji komórkowej Cellu M6®, marka LPG® rozpoznawalna jest w ponad 100 krajach na świecie jako wiodący lider nieinwazyjnych zabiegów odmładzających i modelujących sylwetkę


W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Program wydarzenia WKRÓTCE!

Miejsce wydarzenia: Warszawa, ul. Domaniewska 37, siedziba firmy ITP S.A.
Data: 6 czerwca 2019 roku (czwartek)

godz. 14:00 - 17:30
Tylko 6 czerwca będziesz miał/a możliwość spotkać się z przedstawicielami francuskiej marki LPG w Polsce.
✔ odkryją na czym polega patent technologii, która zdobywa serca i zmienia ciała kobiet i mężczyzn na całym świecie!
✔ poznasz sekret osiąganych efektów i zrozumiesz dlaczego kliniki, które już dziś mają urządzenia LPG przyciągają do swoich gabinetów nowych klientów!
✔ dowiesz się co trzeba zrobić by osiągnąć sukces w biznesie z marką LPG!

Zarejestruj się już dziś!

parallax background

REJESTRACJA

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, warunkiem udziału jest uprzednia rejestracja poprzez formularz rejestracyjny.


Dziękujemy za zainteresowanie konferencją. Rejestracja zakończona. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tego typu aktywnościami w przyszłości prosimy o informację na maila: marketing@itpsa.pl. Poinformujemy Państwa o kolejnych wydarzeniach z udziałem specjalistów.


 

Organizator


ITP
ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.
ITP Academy
ITP Academy to autorski program firmy ITP S.A. skierowany do profesjonalistów działających w obszarze medycyny estetycznej.

Dane kontaktowe


ITP S.A.
ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa

tel. +48 722 008 002
e-mail: itp@itpsa.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań
organizacyjnych prosimy o kontakt:

Katarzyna Studzińska
tel. +48 665 171 500
e-mail: studzinska@itpsa.pl