Warszawa - 21 LISTOPADA 2017

ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.

Wkraczamy na nowy poziom technologiczny związany z przeszczepem włosów. Dzięki firmie ITP S.A. lekarze z Polski będą mieli okazję poznać najnowocześniejszy, amerykański system umożliwiający wykonywanie zabiegu reimplantacji włosów bez użycia skalpela i szwów, w systemie zamkniętym, pozwalającym na pobranie włosów, ich przechowywanie oraz nawilżenie przed przeszczepem.

WSKAZANIA:


Smart Graft
SmartGraft to zamknięty system do zabiegu przeszczepu włosów. Wyposażony jest w 3 pojemniki, które pozwalają na pobranie, przechowywanie oraz stałe nawilżenie włosów przed ich reimplantacją. Bardzo wydajna pompa oraz szeroki wybór głowic zabiegowych pozwala na ekstrakcję włosów bez ich uszkodzenia. Dzięki temu przeżywalność włosów sięga aż 98%. Do tego system SmartGraft wyposażony jest w system przeliczania włosów.

Już dziś zarejestruj się na wydarzenie poprzez formularz rejestracyjny, aby poznać szczegóły tego innowacyjnego rozwiązania do przeszczepu włosów!

Program wydarzenia

Miejsce wydarzenia: Warszawa, ul. Domaniewska 37, siedziba firmy ITP S.A.
Data: 21 listopada 2017 roku (wtorek)


 

Prowadzący: Dr RICHARD AMAT

członek International Society of Hair Restoration Surgery, specjalista z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie przeszczepów włosów


10.00 – 10.40

Sesja 1.: Poznaj SmartGraft – procedura zabiegowa, najczęściej zadawane pytania, potencjał rynku.


10.40 – 11.25

Sesja 2.: Wszystko o linii włosów (Hair Line).


11.25 – 12.10

Sesja 3.: Procedura przygotowania do zabiegu SmartGraft. Najlepsze praktyki, bieżące wskazówki i techniki dotyczące procedury SmartGraft FUE, w tym podejście oceniające, projektowanie linii włosów, opcje znieczulania, techniki zbierania, zbieranie/sortowanie przeszczepów, tworzenie miejsc przyjmujących, stosowanie implantera, opieka nad pacjentem.


12.10 – 12.45

LUNCH


12.45 – 15.45

Sesja 4.: Procedura zabiegowa SmartGraft.


15.45 – 16.15

Sesja 5.: Konfiguracja urządzenia SmartGraft. Przegląd części składowych technologii, omówienie właściwych metod czyszczenia/sterylizacji poszczególnych elementów oraz przygotowania odpowiednich materiałów medycznych do zabiegu. Sesja ta obejmuje również omówienie tematu przygotowania pacjenta, przygotowania do procedury i przeglądu dokumentacji świadomej zgody.


16.15 – 16.45

Sesja 6.: Znaczenie konsultacji i odpowiedniej kwalifikacji pacjenta. Instrukcje, dokumentacja, formularze zgody.


16.45 – 17.15

Sesja 7.: Przegląd ewentualnych problemów zabiegowych, potencjalnych awarii, wymogów dotyczących usuwania jednorazowych komponentów, czyszczenia oprzyrządowania, właściwego przechowywania elementów. Pytania od uczestników i podsumowanie.


parallax background

REJESTRACJA

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, warunkiem udziału jest uprzednia rejestracja poprzez formularz rejestracyjny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, odezwiemy się w sprawie potwierdzenia dostępności miejsca.


Rejestracja niedostępna


 

Organizator


ITP
ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.
ITP Surgical
ITP SURGICAL jako dywizja ITP S.A., w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, skupia i dostarcza na rynek polski technologie dedykowane różnym specjalizacjom medycyny, m.in. chirurgii, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej dermatologii, ginekologii, urologii, laryngologii i ortopedii. Oferuje rozwiązania czołowych producentów, kierując się najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości, współtworząc z Klientami zupełnie nowy standard technologiczny na rynku medycznym.

Dane kontaktowe


ITP S.A.
ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa

tel. +48 722 008 002
e-mail: itp@itpsa.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań
organizacyjnych prosimy o kontakt:

Katarzyna Wasilewska - Koordynator Marketingu
tel. +48 605 500 808
e-mail: wasilewska@itpsa.pl