Fala radiowa, akustyczna czy ultradźwiękowa?
endermologia czy Hifu?


Przygotuj swój gabinet
na lato 2019


13 kwietnia 2019

9:00 - 16:30
Hotel Skiper Rewa


 

Nowoczesne urządzenia dla Twojego gabinetu.

Zapraszamy właścicieli i managerów gabinetów kosmetologicznych i gabinetów medycyny estetycznej na jedyny i wyjątkowy workshop, na którym odpowiemy sobie na pytania:


 • Jakie technologie powinny stanowić Twoją ofertę w zakresie modelowania ciała na lato 2019?
 • Dlaczego warto włączyć konkretne urządzenia do menu zabiegowego?
 • W jaki sposób uzyskasz na nich spektakularne efekty zabiegowe?
 • Na ile te własnie technologie przełożą się na Twój sukces biznesowy?

Ten wyjątkowy workshop będzie poświęcony technologiom, które wiodą prym w zakresie modelowania i ujędrniania ciała w Polsce. Tylko w jednym miejscu i w jednym czasie porównany królujące na rynku technologie na ciało, takie jak:

 • ACCENT PRIME, okrzyknięty Agentem do zadań Specjalnych, wykorzystujący falę radiowa i ultradźwięki,
 • ONDA pierwsze, rewolucyjne urządzenie z systemem coolwaves – mikrofalami,
 • UTIMS, technologię Hifu o największej penetracji na rynku, aż do 18mm, nadal pozostając zabiegiem bezbolesnym
 • STORZ najbardziej skuteczna na rynku fala akustyczna
 • ALLIANCE oryginalna technologia marki LPG wykorzystująca najnowszy patent endermologie

Podczas spotkania dostarczymy Ci niezbędnych informacji na temat każdego urządzenia, wyjaśnimy dlaczego ich wykorzystanie zapewni w Twoim gabinecie nowych Klientów i pozwoli zbudować nowe atrakcyjne pakiety zabiegowe dla Klientów, których już masz. Pomożemy dobrać dla Ciebie technologię mając na względzie Twoje warunki lokalowe i możliwości finansowe. Pokażemy możliwości łączenia tych technologii ze sobą by uzyskać jeszcze lepsze efekty zabiegowe.

Workshop poprowadzą specjaliści w zakresie doradztwa technologicznego i najlepsi szkoleniowcy. Goście specjalni opowiedzą o swoich doświadczeniach z urządzeniami oraz wyjaśnią jak wybór technologii przełożył się na sukces ich biznesu.

Przybliżymy Ci także aspekty komunikacji marketingowej oraz powiemy na co powinniście postawić zanim zaczniecie się zastanawiać czy jesteście widoczni w sieci.

Ze względu na planowaną, ograniczoną liczbę miejsc udział w workshopie jest płatny. W ramach opłaty zapewniamy udział specjalistów, przerwę kawową, lunch oraz certyfikat potwierdzający udział.

REJESTRACJA

Udział w workshopie jest płatny - 165,00 złotych
Wpłaty przyjmujemy do dnia 30 marca 2019 r.
Numer rachunku ING 57 1050 1025 1000 0090 3047 1016
Tytuł przelewu: GABINET NA LATO 2019


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb wydarzenia 13.04.2019 r.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących wydarzenia 13.04.2019 r. drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ITP S.A. (otrzymywanie informacji o najnowszych wydarzeniach oraz produktach firmy, w tym również badania naukowe i artykuły specjalistyczne).

   

  Organizator


   
  ITP
  ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.