Praktycznie zastosowanie termoliftingu w kosmetologii na przykładzie technologii Zaffiro.

Zastosowanie termoliftingu w medycynie estetycznej i kosmetologii na przykładzie urządzenia Zaffiro.
25 kwietnia 2018
Termolifting w medycynie estetycznej i kosmetologii
13 czerwca 2018

„Praktycznie zastosowanie termoliftingu w kosmetologii na przykładzie technologii Zaffiro”

18 maja w godzinach 10:00 - 16:00
Ul. Domaniewska 37; Warszawa

Zaffiro to wyjątkowa technologia w ofercie ITP S.A., która istnieje na rynku już od dłuższego czasu. 
To dzięki wysokiej skuteczności w walce z upływającym czasem, wiele gabinetów i salonów w Polsce wybrało właśnie Zaffiro.

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom chcielibyśmy serdecznie zaprosić na szkolenie z praktycznego zastosowania termoliftingu w kosmetologii na przykładzie urządzenia Zaffiro.

Szkolenie jest dedykowane osobom, które pracują z urządzeniem Zaffiro, zarówno Z200, Z300 jak i starszymi. 
Przyjdź, zobacz i zaczerpnij wiedzy od specjalistów ITP S.A., którzy odpowiedzą na nurtujące pytania, pokażą jak wykonywać zabieg, przekażą informacje o parametrach oraz umożliwią przeprowadzenie praktycznego zabiegu zarówno na twarz, jak i ciało.

Co? – szkolenie „Praktycznie zastosowanie termoliftingu w kometologii na przykładzie technologii Zaffiro”

Gdzie? - Siedziba ITP S.A. budynek Zepter, ul Domaniewska 37, Warszawa

Kiedy? – piątek 18 maja 2018 r.

Prowadząca – mgr Dorota Grzegrzółka, Training Coordinator w ITP S.A.

Uprzejmie prosimy, by w wysyłanym zgłoszeniu podać: Imię i nazwisko
 nazwę kliniki 
 model urządzenia, na którym wykonują Państwo zabiegi. Udział wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu się na adres e-mail: itpacademy@itpsa.pl - liczba miejsc ograniczona.
 Szkolenie jest bezpłatne.


Harmony PRO - platforma laserowa najnowszej generacji, to produkt izraelskiej firmy Alma Lasers. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony PRO oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych.Zaffiro to nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Za tą wdzięczną nazwą kryją się innowacyjne rozwiązania i najnowsza technologia. Prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu.

Dzięki nowatorskiemu zastosowaniu światła podczerwonego IR, w sposób skuteczny możliwe jest zatrzymanie procesu starzenia oraz usuwanie niedoskonałości skóry. Urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i ścisłej współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym - Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti-Aging A.M.I.A. w Rzymie.
Dr Piotr Sznelewski (Polska)

Pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL.
Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, fale radiowe), głównie lasery w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii małoinwazyjnej. Pomysłodawca i uczestnik programów stworzenia polskich laserów medycznych w paśmie 1,5μm i 1,94μm współfinansowanych w ramach grantów UE Innowacyjna Gospodarka oraz NCBiR.
Prowadzi szkolenia w zakresie laseroterapii, wykłada na UJ, WUM oraz w PSME PTL.