Praktyczne zastosowanie laserów CO2 w dermatologii estetycznej. Szkolenie praktyczne z treningiem na przykładzie laserów Pixel CO2 oraz SmartXide

II EDYCJA KONFERENCJI KOMÓRKI MACIERZYSTE POZYSKIWANE Z TKANKI TŁUSZCZOWEJ.
8 marca 2018
Zastosowanie laserów pico i nanosekundowych
28 marca 2018

„Praktyczne zastosowanie laserów CO2 w dermatologii estetycznej.”

14 marca w godzinach 16:00 - 20:00
Ul. Domaniewska 37; Warszawa

Serdecznie zapraszamy na drugie szkolenie z cyklu ITP Academy. Już 14 marca nasz ekspert dr Piotr Sznelewski opowie o zastosowaniu laserów CO2 w dermatologii estetycznej i zaprezentuje to na przykładzie urządzeń Pixel CO2 oraz SmartXide.

Szkolenie jest dla wszystkich lekarzy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z technologiami medycyny estetycznej. Wiedza, profesjonalizm, teoria wraz z praktyką, wymiana doświadczeń i konsultacje ze specjalistami – zapraszamy serdecznie!

Co? – szkolenie „Praktyczne zastosowanie laserów CO2 w dermatologii estetycznej. Szkolenie praktyczne z treningiem na przykładzie laserów Pixel CO2 oraz SmartXide”

Gdzie? - Siedziba ITP S.A. budynek Zepter, ul Domaniewska 37, Warszawa

Kiedy? – środa 14 marca 2018 r.

Udział wyłącznie dla lekarzy po wcześniejszym zgłoszeniu na adres e-mail: itpacademy@itpsa.pl


Laser frakcyjny, ablacyjny CO2 o długości fali 10600 nm do regeneracji skóry twarzy i ciała. Innowacyjna technologia emisji lasera w postaci pixeli (jednoczesne uszkadzanie skóry) zmniejsza dyskomfort pacjenta i zapobiega przegrzaniu tkanki, skracając okres rekonwalescencji.

Dr Piotr Sznelewski (Polska)

Pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL.
Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, fale radiowe), głównie lasery w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii małoinwazyjnej. Pomysłodawca i uczestnik programów stworzenia polskich laserów medycznych w paśmie 1,5μm i 1,94μm współfinansowanych w ramach grantów UE Innowacyjna Gospodarka oraz NCBiR.
Prowadzi szkolenia w zakresie laseroterapii, wykłada na UJ, WUM oraz w PSME PTL.