Warszawa - 27 LUTEGO 2020

ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.

miraDry to niechirurgiczna metoda mająca na celu redukcję potliwości i przykrego zapachu. Urządzenie w sposób selektywny generuje ciepło, które prowadzi do eliminacji gruczołów potowych. Procedura redukcji potu za pomocą systemy miraDry jest bezpieczna. Skuteczność zabiegu została potwierdzona badaniami klinicznymi oraz certyfikatem FDA.

WSKAZANIA:


miraDry to niechirurgiczna metoda mająca na celu trwałą redukcję potliwości, przykrego zapachu, która wymaga przeprowadzenia tylko jednego zabiegu w ciągu jednej godziny dla uzyskania rezultatów. W badaniach klinicznych wykazano średnią redukcję ilości potu pod pachami na poziomie 82%. Podobnie jak w przypadku każdego innego zabiegu medycznego, wyniki mogą się różnić w zależności od pacjenta.

Już dziś zarejestruj się na wydarzenie poprzez formularz rejestracyjny, aby poznać szczegóły tego innowacyjnego rozwiązania do redukcji potu!

Program wydarzenia

Miejsce wydarzenia: Warszawa, ul. Domaniewska 37, siedziba firmy ITP S.A.
Data: 27 lutego 2020 roku (sobota)


 

Prowadzący: Dr. Przemysław Styczeń


10.00 – 11.00

Sesja 1.: Poznaj MiraDry - procedura zabiegowa, najczęściej zadawane pytania, potencjał rynku.


11.00 – 12.00

Sesja 2.: Procedura przygotowania do zabiegu MiraDry. Najlepsze praktyki, bieżące wskazówki i techniki dotyczące procedury MiraDry FDA, w tym opieka nad pacjentem.


12.00 – 12.30

LUNCH


12.30 – 13.00

Sesja 3.: Znaczenie konsultacji i odpowiedniej kwalifikacji pacjenta. Instrukcje, dokumentacja, formularze zgody.


13.00 – 13.30

Sesja 4.: Procedura przygotowania znieczulenia.
Dobór odpowiedniej ilości znieczulenia do obszaru zabiegowego oraz metoda rozrabiania znieczulenia.


13.30 – 14.00

Sesja 5.: Procedura zabiegowa MiraDry.
Dobór szablonu do obszaru zabiegowego.
Odpowiednie oznaczenie obszaru zabiegowego. Przygotowanie do podania znieczulenia oraz zapoznanie się z parametrami zabiegowymi.


14.00 – 15.00

Sesja 6.: Konfiguracja urządzenia MiraDry.
Przegląd części składowych technologii, omówienie właściwych metod czyszczenia poszczególnych elementów oraz przygotowania odpowiednich materiałów medycznych do zabiegu. Sesja ta obejmuje również omówienie tematu przygotowania pacjenta, przygotowania do procedury i przeglądu dokumentacji świadomej zgody.


15.00 – 16.00

Sesja 7.: Przegląd ewentualnych problemów zabiegowych, potencjalnych awarii, wymogów dotyczących usuwania jednorazowych komponentów, czyszczenia oprzyrządowania, właściwego przechowywania elementów. Pytania od uczestników i podsumowanie.


parallax background

REJESTRACJA

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, warunkiem udziału jest uprzednia rejestracja poprzez formularz rejestracyjny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, odezwiemy się w sprawie potwierdzenia dostępności miejsca.


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb wydarzenia 27.02.2020 r.
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji dotyczących wydarzenia 27.02.2020 r. drogą elektroniczną.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę ITP S.A. (otrzymywanie informacji o najnowszych wydarzeniach oraz produktach firmy, w tym również badania naukowe i artykuły specjalistyczne).

   

  Organizator


  ITP
  ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.
  ITP Surgical
  ITP Academy to autorski program firmy ITP S.A. skierowany do profesjonalistów działających w obszarze medycyny estetycznej.

  Dane kontaktowe


  ITP S.A.
  ul. Domaniewska 37
  02-672 Warszawa

  tel. +48 722 008 002
  e-mail: itp@itpsa.pl

  W przypadku jakichkolwiek pytań
  organizacyjnych prosimy o kontakt:

  Agnieszka Szczerbicka
  tel. +48 665 107 500
  e-mail: szczerbicka@itpsa.pl