Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light.

Zastosowanie laserów pico i nanosekundowych
28 marca 2018
Termolifting w medycynie estetycznej i kosmetologii
25 kwietnia 2018

„Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light”

9 kwietnia w godzinach 16:00 - 20:00
Ul. Domaniewska 37; Warszawa

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu ITP Academy. Już 9 kwietnia nasz ekspert dr Piotr Sznelewski opowie o laserach w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie Harmony i EVO Light. 

Szkolenie jest dla wszystkich lekarzy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z technologiami medycyny estetycznej. Wiedza, profesjonalizm, teoria wraz z praktyką, wymiana doświadczeń i konsultacje ze specjalistami – zapraszamy serdecznie!

Co? – szkolenie „Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light”

Gdzie? - Siedziba ITP S.A. budynek Zepter, ul Domaniewska 37, Warszawa

Kiedy? – poniedziałek 9 kwietnia 2018 r.

Szkolenie zakończy się wręczeniem certyfikatów.Udział wyłącznie dla lekarzy po wcześniejszym zgłoszeniu na adres e-mail: itpacademy@itpsa.pl


Harmony PRO - platforma laserowa najnowszej generacji, to produkt izraelskiej firmy Alma Lasers. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony PRO oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych.

To wszechstronne narzędzie, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Techniki łączone zdecydowanie zwiększają skuteczność zabiegów. Platforma Harmony PRO to korzyść z doboru odpowiedniego lasera dostosowanego do problemu pacjenta.
Dr Piotr Sznelewski (Polska)

Pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL.
Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, fale radiowe), głównie lasery w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii małoinwazyjnej. Pomysłodawca i uczestnik programów stworzenia polskich laserów medycznych w paśmie 1,5μm i 1,94μm współfinansowanych w ramach grantów UE Innowacyjna Gospodarka oraz NCBiR.
Prowadzi szkolenia w zakresie laseroterapii, wykłada na UJ, WUM oraz w PSME PTL.