Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light

INNOWACYJNY PRZESZCZEP WŁOSÓW Z WYKORZYSTANIEM ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU
27 lutego 2018
II EDYCJA KONFERENCJI KOMÓRKI MACIERZYSTE POZYSKIWANE Z TKANKI TŁUSZCZOWEJ.
8 marca 2018

„Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light”

28 lutego w godzinach 16:00 - 20:00
Ul. Domaniewska 37; Warszawa

Już w najbliższą środę, we współpracy z naszym ekspertem – dr Piotrem Sznelewskim organizujemy pierwsze szkolenie ITP Academy.

Bohaterami naszego spotkania będą lasery, które doskonale radzą sobie z naczyniami krwionośnymi – Harmony oraz EVO Light. Zapraszamy wszystkich lekarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami medycyny estetycznej. Oprócz ogromnej dawki wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, najważniejszych i najciekawszych informacji o laserach zapraszamy na konsultacje i wyminę doświadczeń z naszymi specjalistami. Przyjdź, zobacz, posłuchaj i przetestuj – serdecznie zapraszamy!

Co? – szkolenie „Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light”

Gdzie? - Siedziba ITP S.A. budynek Zepter, ul Domaniewska 37, Warszawa

Kiedy? – środa 28 lutego 2018 r.

Udział wyłącznie dla lekarzy po wcześniejszym zgłoszeniu na adres e-mail: itpacademy@itpsa.pl


Harmony PRO - platforma laserowa najnowszej generacji, to produkt izraelskiej firmy Alma Lasers. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony PRO oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych.

To wszechstronne narzędzie, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Techniki łączone zdecydowanie zwiększają skuteczność zabiegów. Platforma Harmony PRO to korzyść z doboru odpowiedniego lasera dostosowanego do problemu pacjenta.
Dr Piotr Sznelewski (Polska)

Pracuje w Klinice Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie, absolwent Wydziału Lekarskiego UM w Poznaniu, Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL.
Zainteresowania naukowe: terapie oparte o urządzenia wykorzystujące zjawiska biofizyczne (ultradźwięki, światło, fale radiowe), głównie lasery w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii małoinwazyjnej. Pomysłodawca i uczestnik programów stworzenia polskich laserów medycznych w paśmie 1,5μm i 1,94μm współfinansowanych w ramach grantów UE Innowacyjna Gospodarka oraz NCBiR.
Prowadzi szkolenia w zakresie laseroterapii, wykłada na UJ, WUM oraz w PSME PTL.