konferencja
Ginekologia estetyczna
fanaberia czy świadome dbanie
o jakość życia kobiet XXI wieku?


warszawa - 15 czerwca 2018


REJESTRACJA

 
parallax background

REJESTRACJA

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY dla lekarzy, warunkiem udziału jest uprzednia rejestracja poprzez formularz rejestracyjny.


Rejestracja niedostępna


 

WARSZAWA - 15 czerwca 2018

Centrum Edukacyjne Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SPZOZ
w Warszawie przy ul. Madalińskiego 25

Laser MonaLisa Touch pojawiając się na polskim rynku dzięki firmie ITP S.A. wywołał rewolucję w dziedzinie ginekologii estetycznej. Dziś z technologią pracuje wielu lekarzy specjalistów, wykorzystując ją w szerokim zakresie terapeutycznym – od nietrzymania moczu, przez korekcję różnych defektów estetycznych i funkcjonalnych sromu i pochwy.
Pacjentki w całej Polsce pytając o np. laserowe obkurczanie pochwy, wskazują nieustająco laser MonaLisa Touch. W czym tkwi sekret sukcesu technologii? Chcielibyśmy zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie podczas którego światowej sławy ekspert Dr Pablo Gonzalez z Kolumbii, współtwórca badań klinicznych na temat lasera MonaLisa Touch, opowie o swoich doświadczeniach, odpowie na Państwa pytania i zaprezentuje na żywo kilka procedur zabiegowych. Towarzyszyć mu będą polscy eksperci, którzy również opowiedzą o swoich doświadczeniach: w pracy z laserem MonaLisa Touch – Prof. Dr hab. Mariusz Zimmer oraz ginekologią estetyczną wykorzystującą autologiczną tkankę tłuszczową – Lek. Med. Andrzej Ilków. Wszystkich ekspertów będą mogli podejrzeć Państwo podczas pracy, w transmisji na żywo, a następnie zadać im pytania, co stanowi unikalne źródło wiedzy teoretycznej i praktycznej.
Serdecznie zapraszamy!
Zespół ITP S.A.


Mona Lisa Touch, laser CO2 o szerokich możliwościach zastosowania w ginekologii estetycznej. Określona emisja impulsu lasera CO2 (DEKA-Pulse) termicznie stymuluje błonę śluzową, pobudzając fibroblasty do produkcji włókien kolagenu, elastyny oraz glikozaminoglikanów.

Program wydarzenia

(Organizator zastrzega, że szczegółowy plan może ulec zmianie. Godziny wydarzenia pozostają niezmienne.)


9:00 – 9:30

Rejestracja uczestników, powitalna kawaCZĘŚĆ TEORETYCZNA
Doświadczenia kliniczne i metody pracy w ginekologii


9:30 - 10:30

Dr Pablo Gonzalez


10:30 - 11:00

Prof. Dr hab. Mariusz Zimmer


11:00 - 11:30

Lek. Med. Andrzej Ilków


11:30 – 11:45


PRZERWA KAWOWACZĘŚĆ PRAKTYCZNA I


11:45 – 13:45

Transmisja na żywo z sali operacyjnej

  • Zastosowanie lasera CO2 – MonaLisa Touch – zabiegi wewnętrzne
  • Zastosowanie lasera CO2 – MonaLisa Touch – zabiegi zewnętrzne
  • Wypełnianie warg sromowych autologiczną tkanką tłuszczową (lipotransfer)

13:45 – 14:30

LUNCHCZĘŚĆ PRAKTYCZNA II


14:30 – 15:30

Transmisja na żywo z sali operacyjnej

  • Zastosowanie lasera CO2 – MonaLisa Touch – labioplastyka

15:30 - 16:00


Podsumowanie, pytania do ekspertów, zakończenie i rozdanie certyfikatów

Organizator


ITP
ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.
ITP Surgical
ITP SURGICAL jako dywizja ITP S.A., w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, skupia i dostarcza na rynek polski technologie dedykowane różnym specjalizacjom medycyny, m.in. chirurgii, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej dermatologii, ginekologii, urologii, laryngologii i ortopedii. Oferuje rozwiązania czołowych producentów, kierując się najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości, współtworząc z Klientami zupełnie nowy standard technologiczny na rynku medycznym.