Warszawa - 9 GRUDNIA (sobota) 2017

ul. Domaniewska 37 (budynek Zepter) firma ITP S.A.

Specjalnie na zaproszenie firmy ITP S.A. do Polski przyjeżdża światowej sławy specjalista Prof. Knobloch, który na wskroś zbadał możliwości fali akustycznej. O jej szerokim zastosowaniu w różnych dziedzinach medycyny estetycznej i nie tylko, przekonają się Państwo na własne oczy… Proszę być z nami!Firma Storz jest twórcą technologii fali akustycznej i cały czas doskonali ją, aby gwarantować większą skuteczność i szersze spectrum zabiegowe.


Smart Graft
MASTERPULS® STORZ MEDICAL wykorzystuje technologię fali akustycznej (RSW) w zabiegach medycyny estetycznej i fizjoterapii. Fala akustyczna stymuluje mechanicznie tkanki, poprawia metabolizm komórkowy, stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych.

Program wydarzenia

Miejsce wydarzenia: Warszawa, ul. Domaniewska 37, siedziba firmy ITP S.A.
Data: 9 grudnia 2017 roku (sobota)Prowadzący: Prof. Dr med. Karsten Knobloch


Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, plastycznej i estetycznej, chirurgii ręki, a także medycyny sportowej i ratownictwa medycznego. Pełni funkcję prezesa niemieckojęzycznego międzynarodowego stowarzyszenia zajmującego się zastosowaniem fali uderzeniowej w różnych terapiach medycznych DIGEST Ev. Autor wielu publikacji na temat fali uderzeniowej.

Wykładowca: Dr Ewa Rybicka


Lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Swoje umięjętności teoretyczne i praktyczne kształciła w międzynarodowych klinikach m.in. w Brazylii, Niemczech, Holandii, Gruzji. Autorka wielu publikacji o charakterze popularno-naukowym. Właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej „Estetica Nova” w Warszawie.

9:30 - 10:00

Rejestracja, powitalna kawa


10:00 - 10:35

Wstęp do fali uderzeniowej
Historia, definicja i podstawy fizyczne fali uderzeniowej. Dr Ewa Rybicka


10:35 - 11:00

Fala uderzeniowa w wydaniu Storz Medical
Historia, mechanizm działania. Thomas Striele, Sales Director Storz Medical


11:00 - 11:45

Fala uderzeniowa w różnych specjalizacjach medycyny.
Zastosowanie fali uderzeniowej w chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i leczeniu oparzeń. Prof. Dr med. Karsten Knobloch


11:45 - 12:45

Fala uderzeniowa w terapii cellulitu.
Prof. Dr med. Karsten Knobloch


12:45 - 13:15

Fala uderzeniowa w terapii cellulitu.
część praktyczna Prof. Dr med. Karsten Knobloch


13:15 - 13:45

Przerwa


13:45 - 14:15

Fala uderzeniowa w odmładzaniu twarzy.
Prof. Dr med. Karsten Knobloch


14:15 - 14:45

Fala uderzeniowa w odmładzaniu twarzy.
część praktyczna. Prof. Dr med. Karsten Knobloch


14:45 - 15:15

Podsumowanie, dyskusja, czas na pytania, odbiór certyfikatów.

parallax background

REJESTRACJA

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, warunkiem udziału jest uprzednia rejestracja poprzez formularz rejestracyjny.


Rejestracja niedostępna


 

Organizator


ITP
ITP S.A. jest czołowym dostawcą opatentowanych technologii laserowych i medycznych na rynek polski i zagraniczny. Zostaliśmy wybrani oficjalnym dystrybutorem najlepszych na świecie marek produkujących sprzęt do medycyny estetycznej, sektora medycznego oraz wellness. Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Wraz z naszymi Klientami wyznaczamy najwyższe standardy usług na rynku polskim.
ITP Surgical
ITP SURGICAL jako dywizja ITP S.A., w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku, skupia i dostarcza na rynek polski technologie dedykowane różnym specjalizacjom medycyny, m.in. chirurgii, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej dermatologii, ginekologii, urologii, laryngologii i ortopedii. Oferuje rozwiązania czołowych producentów, kierując się najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości, współtworząc z Klientami zupełnie nowy standard technologiczny na rynku medycznym.

Dane kontaktowe


ITP S.A.
ul. Domaniewska 37
02-672 Warszawa

tel. +48 722 008 002
e-mail: itp@itpsa.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań
organizacyjnych prosimy o kontakt:

Katarzyna Wasilewska - Koordynator Marketingu
tel. +48 605 500 808
e-mail: wasilewska@itpsa.pl