Szkolenia20 czerwca 2018

Zastosowanie laserów pico i nanosekundowych w dermatologii i medycynie estetycznej.

SZKOLENIE
Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy na szkolenie z cyklu ITP Academy, które odbędzie się już w środę 20 czerwca. Teoria połączona z praktyką przedstawiona przez naszego eksperta – dr n med. Piotra Sznelewskiego. Opowie on o laserach pico i nano-sekundowych wykorzystywanych w medycynie estetycznej oraz dermatologii. 
Czytaj dalej
18 maja 2018

Praktycznie zastosowanie termoliftingu w kosmetologii na przykładzie technologii Zaffiro.

SZKOLENIE
Zaffiro to wyjątkowa technologia w ofercie ITP S.A., która istnieje na rynku już od dłuższego czasu. 
To dzięki wysokiej skuteczności w walce z upływającym czasem, wiele gabinetów i salonów w Polsce wybrało właśnie Zaffiro.
Czytaj dalej
25 kwietnia 2018

Zastosowanie termoliftingu w medycynie estetycznej i kosmetologii na przykładzie urządzenia Zaffiro.

SZKOLENIE
Już 25 kwietnia odbędzie się kolejne szkolenie z cyklu ITP Academy, które poprowadzi dr Piotr Sznelewski. Nasz ekspert przedstawi zastosowanie termoliftingu w medycynie estetyczniej oraz kosmetologii.
Czytaj dalej
9 kwietnia 2018

Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light.

SZKOLENIE
Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu ITP Academy. Już 9 kwietnia nasz ekspert dr Piotr Sznelewski opowie o laserach w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie Harmony i EVO Light.
Czytaj dalej
28 marca 2018

Zastosowanie laserów pico i nanosekundowych

SZKOLENIE
Na szkoleniach z cyklu ITP Academy dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, najbliższe spotkanie dla lekarzy odbędzie się w środę 28 marca. Teoria połączona z praktyką przedstawiona przez naszego eksperta – dr n med. Piotra Sznelewskiego. Opowie on o laserach pico i nano-sekundowych wykorzystywanych w medycynie estetycznej oraz dermatologii.
Czytaj dalej
14 marca 2018

Praktyczne zastosowanie laserów CO2 w dermatologii estetycznej. Szkolenie praktyczne z treningiem na przykładzie laserów Pixel CO2 oraz SmartXide

SZKOLENIE
Serdecznie zapraszamy na drugie szkolenie z cyklu ITP Academy. Już 14 marca nasz ekspert dr Piotr Sznelewski opowie o zastosowaniu laserów CO2 w dermatologii estetycznej i zaprezentuje to na przykładzie urządzeń Pixel CO2 oraz SmartXide.
Czytaj dalej
28 lutego 2018

Lasery w redukcji naczyń krwionośnych. Zastosowanie praktyczne na przykładzie laserów Harmony i EVO Light

SZKOLENIE
Przekonasz się o tym uczestnicząc w zajęciach ITP ACADEMY, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną i kończy się wystawieniem certyfikatu. Dodatkowo nasi specjaliści zaprezentują połączenie ENDRMOLOGIE® z peelingami LPG®.
Czytaj dalej